حفظ قرآن

60 حزب قرآن با دور تند صدای استاد پرهیزکار

هر حزب حدود 14 دقیقه

 

 

 

حفظ قرآن

 

حفظ قرآن در ١٤ دقیقه روزانه

 

روش حفظ قران

 

روش جدید حفظ قرآنحفظ قرآن در ١٤ دقیقه روزانه : روش جدید جهت حفظ قرآن در ١٤ دقیقه روزانه در این روش به حای اینکه آیات قرآن را حفظ کنیم طوری عمل می کنیم که این آیات را حفظ شویم یعنی با تکرار و گوش دادن زیاد، قرآن را حفظ می شویم اما برای کاهش زمان گوش دادن به قرآن از فایل های زیر که هر کدام در عرض 14 دقیقه نیم جزء قرآن را می خوانند استفاده می کنیم.

 

شرح روش:

روزانه 14 الی 15 دقیقه به استماع یکی از فایل های زیر بپردازید و سعی کنید حتما به آیات قرآن نگاه کنید و با همان لحنی که آیات تلاوت می شود شما نیز بخوانید. این کار را به مدت حدود 40 روز ادامه دهید. توجه داشته باشید که لحن و صوت استاد پرهیزکار در یاد گیری صحیح تر و ماندگاری بیشتر کمک مهمی می کند لذا حتما استماع آیات با صوت استاد پرهیزکار و یا اساتید دیگر را فرموش نکنید.

در روزهای جمعه وقت بیشتری را صرف حفظ  و استماع آیات نمایید و حداقل یک ساعت به حفظ یا دوره آیات حفظ شده خود بپردازید و حفظ خود را تکمیل نمایید. (جمعه ها سعی در حفظ قرآن داشته باشید اما در روزهای دیگر سعی در خواندن به همراه استماع داشته باشید)

در صورتی که پس از 40 روز هنوز آیات را کاملا حفظ نشدید نگران نباشید و به ادامه آیات بپردازید و این آیات را در دوره هایی که در روزهای جمعه دارید، تثبیت نمائید.

توجه داشته باشید که هرچه آیات بیشتری حفظ کنید و زمان بیشتری صرف نمائید سرعت حفظ شما افزایش می یابد و تعداد روزهای کمتری نیاز به استماع قرآن دارید.

در این روش حفظ کل قرآن 4-6 سال طول می کشد و اگر مایلید زودتر از این حافظ قرآن شوید ساعات بیشتری در روز به این کار اختصاص دهید اگر روزانه 3 ساعت وقت صرف کنید انشاالله یک ساله حافظ قرآن خواهید شد. ضمنا از تدبر در معانی و مفاهیم قرآن غافل نشوید تا زودتر وبهتر به مقصد برسید.

جهت دریافت فایل حجمی روی گزینه های زیر کلیک کنید.

 

جزء 23-30

جزء 16-23

 

جزء 8-15

جزء 1-8

 

ضمنا برای دریافت همین فایل ها با صدای استاد آقایی که در نیم ساعت یک جزء خوانده می شود می توانید روی گزینه های زیر کلیک نمائید.

 

 

ین فایل ها در سه قسمت تقدیم می گردد.

قسمت اول از جزء 1 تا جزء 10

قسمت اول از جزء 11 تا جزء 20

قسمت اول از جزء 21 تا جزء 30

 

 

http://rajaee.hodat.ir/index.jsp?fkeyid=&siteid=517&pageid=45288&newsview=51574

 

 

 

 

دانلود سوره واقعه با صدای استاد پرهیزکار

سوره واقعه با 5 بار تکرار و صدای استاد پرهیزکار تا اواسط سوره آیه 32

سوره واقعه 5 بار تکرار صدای استاد پرهیزگار از آیه 30 تا 60

 

 

دانلود نیمه نخست جزء سی دور تند استاد پرهیزگار (14 دقیقه)

دانلود نیمه دوم جزء سی دور تند استاد پرهیزگار (14 دقیقه)

 

 

نرم افزار حفظ قرآن ویژه گوشی همراه با امکان تنظیم تعداد تکرار آیات برای حفظ قرآن

http://www.quranhefz.ir/download/view-7207.aspx